Idufirmad
© Photo by Mikael Kristenson on Unsplash

Idufirmad

Idufirmad võivad olla riskantsed. 70% idufirmadest jääbki käivitamata – need pannakse kinni juba arendusjärgus, olgugi et äriidee oli suurepärane. Meil on metoodika, mis võimaldab viia projekti teostumiseni.

Negative'i meeskond töötab SCRUM-metoodika järgi. Scrum on juhtiv paindliku programmeerimise metoodika, mis näeb ette, et tarkvaratoote teeb algusest lõpuni valmis üks meeskond. Arendus ise on jaotatud ajalõikudeks – sprintideks, mis on koostatud, võttes arvesse regulaarselt uuendatavaid selgepiirilisi prioriteete. Iga sprint on täisväärtuslik töötsükkel, mis algab planeerimise ja lõpeb testimisega.

Keerukaid projekte painavad kõrged hoolduskulud ja madal kasutusmugavus. Kahju kõrvale heita, aga nii ei võida kellegi südant. Meie teeme töö puhtalt ja lähtume esmalt kasutusmugavusest.

Kuidas see töötab?

Meie töö sarnaneb teatevõistlusega:

  • Kooskõlastame teiega projekti võtmeetapid (sprindid) pikkusega 2-4 nädalat.

  • Koostame iga sprindi kohta igapäevaste tööde graafiku (timeline).

  • Kogu arenduse teeme ära 2-3 programmeerijast koosnevate meeskondadega, kasutades seejuures meie koodigenereerimise süsteemi. See võimaldab teie projekti käivitada kiiremini ja odavamalt kui seda suudavad konkurendid.

  • Te hakkate saama aruandeid tööde käigu kohta.

  • Iga sprindi tulemuseks on täiesti töötav ja testitud projekt, milles on realiseeritud kõik arenduse eelnevate etappide funktsioonid.

  • Fikseerime kõik töö käigus esitatud ettepanekud projekti parandamiseks ja rakendame järgmistes etappides. Te saate võimaluse projekti eelarvet, funktsionaalsust ja tähtaegu paindlikult kontrollida, hallates niiviisi arenduse prioriteete.

  • Te saate projektitööde tulemusi pidevalt jälgida meie demoserveritest (tavaliselt säilitame projektist kahte koopiat – käesolevat stabiilset sprinti ja igapäevast kokkupanu), lisaks sellele on kogu programmi kood teile kättesaadav versioonihaldussüsteemist (git).

On teil kunagi olnud tunne, et tahaks midagi enamat kui šablooni järgi tehtud koduleht. Jääb üle ainult leida asjalik ja kogenud meeskond (kaugele pole vaja vaadata;)) ning kavandatu ellu viia!