Kodulehe disain
© Photo by Igor Miske on Unsplash

Kodulehe disain

Veebilehe professionaalne disain on loogiline ahel isikupärasest värvigammast, graafilistest kujutistest, teabe hankimise lihtsusest, kasutusmugavusest ja veatust struktuurist. Kõik need elemendid koos loovad teie firmastiili. Meie disainimeeskond kujundab teie veebilehe selliselt, et see töötaks nii teie ärivajaduste kui klientide soovide huvides.

Disain on kasutaja lugu disaineri pilgu läbi
Õigesti disainitud veebileht on mugav, lakooniline ja ilus

Ühe šablooni järgi disainitud veebilehed ei pruugi märki tabada, sest standardsed ressursid on igavad – kasutajat köidavad originaalsus ja mugavus. Seetõttu on asjatundlik arendus äärmiselt oluline.

Meie disainime teie veebilehe individuaalse algoritmi järgi ja töötame selle struktuuri põhjalikult läbi. Ilu on tähtis, aga kasutaja jaoks pole vähem tähtis kasutamise mugavus. Negative meeskond lähtub veebilehe kujundamisel inimpsühholoogiast, aimates ette potentsiaalsete klientide võimalikke küsimusi ja lihtsustades neile vastuste leidmist.

Disain on oluline, funktsionaalsus on põhiline

Peamine disainiprojekti loomisel:

  1. Eesmärk. Meie meeskond selgitab välja nõudmised disainile, ressursi eesmärgi ja suuna ning koostab projekti detailplaani.

  2. Väljatöötus. Meie disainiosakond: (Nikita)

  • analüüsib nõudmisi veebilehe liidesele;

  • rõhk navigatsiooni lihtsusel, et teha kodulehel liikumine võimalikult mugavaks;

  • loob veebilehe kontseptsiooni;

  • koostab disainprojekti;

  • kooskõlastab maketi tellijaga;

  • koostab disainikavandid. 

3. Veebilehe tehnoloogilise baasi loomine ja testimine;

4. SEO käivitamine (eraldi tellimus);

5. Projekti käivitamine.

Stuudio Negative pakub terviklahendusi teie ettevõtte edendamiseks. Kvaliteetne ning isikupäraselt kujundatud veeb on tõmbenumber ja aitab kaasa ettevõtte arengule. Meie disainerid arvestavad ettevõtte veebilehte kujundades selle firmastiili ja logoga, mis aitab kaasa tootemargi tuntuse ja brändilojaalsuse suurendamisele. Meiega koostööd tehes ei tule teil lõpptulemuses kahelda: täiendusi ja parandusi võtame arvesse ka töö käigus.