Meist
© Photo by Andrew Neel on Unsplash

Meist

Kes me oleme?

Oleme meeskond noori spetsialiste, kes arendavad mugavaid mobiilirakendusi, köitvaid veebilehti ja loovad hingematvat disaini. Meie stuudios valmivalt veebilehelt saad ainulaadse disaini ja käepärase haldussüsteemi optimaalse tarkvaralahenduse vormis. Oleme õpihimulised ja avatud uutele väljakutsetele. Omandame kergesti uusi tehnoloogiaid ja võtame need igapäevasesse kasutusse *(naerdes vahel seejuures nagu doktor Evil).

Miks valida Negative?

Loov lähenemine veebilehtede loomisele on meie visiitkaart. Meie stuudio aitab erinevatel ettevõtetel kasvada ja ligi meelitada uusi kliente, luues unikaalseid ja läbimõeldud lahendusi. Meie arendusosakond (Vova) tegeleb nullist tarkvara loomisega. Me ei kasuta valmis CMS ja CRM süsteeme, kuna need piiravad veebilehe võimalusi, jätmata ruumi loovusele. Meie poolt väljatöötatud koodi autogenereerimise lahendus võimaldab isikupäraste lehtede hinda oluliselt alandada.

Kelle jaoks me seda teeme?

Negative loob tõhusaid personaallahendusi, aidates erinevate harude ettevõtetel muuta nende äri tootlikumaks ja kasutajatele mugavamaks. Veebidisaini valdkonnas on meil oma missioon – kodulehtede loomine, mis on tellijaile tõhusaks turundustööriistaks. Meie usume, et ilu päästab maailma ja tahame teha interneti kaunimaks.