Negative CMS
© Photo by Patrick Fore on Unsplash

Negative CMS

Igal tänapäevasel veebilehel peab olema mugav haldusvahend, mis võimaldab ilma programmeerija abita sisu lisada ning uuendada. Selliseks tööriistaks on CMS (Content Management System).

Negative CMS on loodud arvestades meie klientide vajadusi, aga ka meie arendajate soove ja rangeid nõudmisi. 

Veebilehtede haldamiseks oma lahenduse väljatöötamisel juhindusime põhimõttest «Kõik head lahendused on tehtud juba enne meid». Seepärast võtsime parima, mis open-source´i maailmas saada, liitsime ühtseks hästi organiseeritud ja testitud paketiks, vürtsitasime korraliku disainiga ja ühitasime meie tänapäevaste koodigenereerimis- ja sisuhalduslahendustega.

Meie CMS-i eelised

Täielik ja mugav mitmekeelsuse tugi

Meie meeskond tegutseb mitmekeelses riigis – kõik meie veebilehed kohalikele klientidele on alati vähemalt kolmes keeles.

Sisu redigeerimine otse veebilehel

See on see, mille nimel tasub meie CMS-i proovida. Redigeerida saab kõike: nii andmeid kui tõlkeid. Süsteem teab ise, kuhu mida salvestada – enam ei tule admin-paneelis ringi tuhlata. Tekstiredaktor aga väärib üldse eraldi tähelepanu.

Negative Generatori integreerimine

Generaatori abil saab kerge vaevaga CMS-i võimalusi laiendada ilma, et peaks moodulite väljatöötamisele raha kulutama.

Lihtne laiendatavus

Negative CMS on django-rakendus, mis tähendab, et kõik oma arendused saate lihtsalt juurde lisada ja meie CMS integreerub suurepäraselt teie koodiga. Meie põhilised nupud, näiteks generaator ja «redigeerimine veebilehel» töötavad aga hästi ka võõraste arendustega.