Veebilehe värskendamine
© Photo by Dietmar Becker on Unsplash

Veebilehe värskendamine

Tihti pöördutakse meie poole veebilehe kaasajastamise sooviga. Kui praegune veebileht on loodud 5+ aastat tagasi, siis on see paratamatult nüüdseks ajale jalgu jäänud. Omal ajal võis olla tegu pilkupüüdva disaini ja käepärase ülesehitusega, ehitatud tehnika viimase sõna järgi eesmärgiga kesta igavesti. Nüüd aga on see lahendus muutunud liialt kohmakaks, välimusest kuvab eilne päev ja uhkusega seda enam esitlema ei kiputa. Uuendamine tundub liialt kulukas või suisa ilmvõimatu: endine veebiarendaja on kadunud kui tina tuhka, liikunud uutele jahimaadele või teinud karjääris kannapöörde. Sinu jaoks teda enam igatahes olemas pole. Paneme Su veebilehele selga uue kuue, et see sobiks Sind taas vääriliselt esindama.
Miks Sul üldse läheks vaja uut ja ilusat veebilehte?
  • uute klientide ligitõmbamiseks;
  • öeldakse küll, et narri meest, mitte mehe mütsi, aga kas keegi tahaks praeguse välimuse taha peituvaga lähemat tutvust tehagi?
  • kohanduv disain on täna standard, kuna lisaks arvutitele külastatakse veebi nüüd rohkem nutitelefoni jm -seadmete vahendusel;
  • SEO häälestatud veebileht on otsimootoritele kergemini leitav;
  • sisuloome ja uuendamine on lihtsaks tehtud ka arvutikaugele inimesele;
  • reklaami on lihtsam teha uue ja huvitavaga.
Paljud arendajad keelduvad vanade veebilehtedega üldse tegelemast, sest nagu vana maja restaureerimine, läheb seegi keerulisemaks kui puhtalt lehelt alustada. Meie tahame Sinu veebilehte kaasajastada, et see vastaks Sinu enda äri arengule.